Bakım ve Onarım

Firmamız tüm hazır beton santrallerinin bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır. Uygun fiyat ve anında hizmet anlayışı ile varlığını sürdürmektedir. Beton santrallerinde yaşanan tüm sorunlara kesin çözümleri sayesinde problemlerinizi sonlandırmaktadır. Beton santrallerinde yaşadığınız problemlerin keşifi ardından gerekli olan yedek parça ve onarım bedeli tarafınıza belirtilir. Onay alınması ardınadın alanında tecrübeli ekiplerimizden bir tanesi santral sahanıza yönlendirilir. Ardından yapılacak çalışma üretiminizi en az şekilde engelleyecek halde tamamlanır. Kısa sürede hizmete alınması ve üretiminizin aksamaması açısından gece vardiya çalışma hizmetimizde sağlanır.

Hazır beton santrali tesislerinizin bakımlarını zamanında yapmanız santrallerinizin çalışma potansiyelini artıracak ve yoğun çalışma temposunda çıkabilecek sorunlar minimize edilecektir. Bu sayede santrallerinizde ara vermeden beton üretimini sağlayabileceksiniz. Egemix Makina beton santrali bakım ve onarım ekibi 7/24 aralıksız şekilde hizmet vermektedir. Mobil, sabit, kompakt ve diğer model, marka farketmeksizin tüm santrallerinize kesin çözümler ile teknik servis imkanı sunmaktadır. Şu ana kadar hizmet verdiğimiz binlerce santral tesisine yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde aralıksız şekilde, üretim aksamamakta ve anında müdahale gerçekleştirilmektedir. 

Beton Santrali bakım onarım hizmetimizin yanı sıra montaj ve demontaj hizmetlerimiz ile montaj aşamasından sonra bakımlar yerinde yapılmaktadır. Yapılan kurulum aşamasının ardından %100 tam verimli çalıştırılmakta ve santral devreye sokulmaktadır. Firmamız her seviyede ihtiyacın karşılanması adına efektif ve pratik çözümler sunması ve işletmenin kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla yaptırılacak olan bakım ve onarım hizmetinin işinde deneyimli ve uzman firmamıza yaptırılması olası üretim aksamalarından kaçınabilmek adına son derece gerekli bir unsurdur. 

Beton Santrali Teknik Servis Formunu Doldurup veya tarafımıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak destek talebinizi iletebilirsiniz.

Teknik Servis Talep Formu İçin Tıklayınız.