Yedek Parça Satışı

Beton santrallerinde tesisin maksimum kapasite ve sorunsuz şekilde işleyebilmesi adına olası sorunlarda veya arızalarda yedek parça ihtiyacının temini son derece önemlidir. Bu sebeple orjinal ve en küçük yedek parçadan en büyüğüne kadar ürün çeşitliğine sahip olan firmamız tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra kullanımına göre değişen tamir yada bakım durumlarında en fazla ihtiyaç duyulan yedek parçaları mevcut stoğunda bulunduran ve talep doğrultusunda ihtiyaç duyulan yedek parçayı temin edebilen firmamız tercih edilmelidir.

Kaliteli ürün elde etmeyi ve yüksek verim ile işlemenin önemli olduğu hazır beton santrallerinde, sektörde emin adımlar ile ilerleyebilmek için dayanıklı iş makineleri kullanmaktayız. Beton santrallerinin kurulumu esnasında yüksek maliyetler ile satın alınan iş makinelerinin, herhangi bir neden dolayı arızalanması durumunda değiştirilmesi gereken parçanın ancak orjinal yedek parça ile değiştirilmesi sonucunda makinenin eski verimi ile çalışması tarafımızca sağlanmaktadır.

Yedek parça temini konusunda tercih edilecek firmamız için, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, kalitesinden ödün vermeden hizmet vermekte, iş makinelerinde meydana gelebilecek küçük veya büyük her türlü sorun için yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet vermekte ve destek hattına sahip olması ve makineler de arızaların tamiri esnasında orjinal yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Beton santralinizin üretime ara vermeden tam kapasite çalışabilmesi ve kaliteli ürün üretebilmesi adına olası arızalarda orjinal yedek parça temini sağlanmaktadır.