Beton santrali imalatı özellikle hazır beton üreticilerinin, müteahhitlerin firmamızı, parke taşı imalatçılarının ilk olarak tercih edilmeleridir. Birçok türleri bulunmakta ve kapasitelerde yapılan Beton Santrallerinden Dünya’nın her yerine sorunsuz bir şekilde servis hizmet vermektedir.  Hazır beton santralinde de yine Türkiye’nin en büyük beton santrali olarak bilinmektedir. Beton santralinin ürün, mobil beton santrali, bantlı ve kovalı beton santralinin, kutu şeklinde beton santralinin ve parke taşından meydana gelmektedir. Bu tesisler farklı ihtiyaçlar için kurulmuş olup saatte 50m3’den 380m3’e kadar beton üretip kapasiteleri değişik modeller sunmuşlardır.

Beton santrallerinin özellikleri
Beton santralleri birçok yönlü olarak çalışmakta ve daha ileri bir seviyede bulunmaktadır.
– En ağır şartlara uygun ve farklı iklim koşullarına da dayanacak şekillerdedir.
– Daha fazla Çelik tonajlarda ve ağırlığı da daha uzun ömürlü olmaktadır.
– Tam otomatik olan bilgisayarlı otomasyonlarda ve sistemlerinin sayesinde yüksek kalitede beton üretiminde de aktiftir.
– 4 çeşit beton mikser seçeneğiyle her yere uygun beton üretiminde imkanlar tanımıştır.
– Beton santrali imalatı ekipmanları ve kullanım seviyeleri en ileri seviyededir.

  • Firma uluslararası sertifikaya da sahiptir.

Beton santrali çeşitlerinden Bantlı beton santrali

Sabit Beton Santralleri ile çok uzun süreli ve büyük ölçeklerde projeler ile ortaya konulmuştur. Hazır betonlar sektörlerinden ve müteahhitlik hizmetlerinden işe göre proje alınmaktadır. Daha sonra herhangi bir sorun olmadan devreye alınmaktadır. Beton santrali imalatı 7/24 saat servis garantisi vermektedir. Müşterilerimize güçlü bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bantlı sabit beton santralinden ve uzaktan da kontrol edilebilmektedir. Ayrıca, otomasyon sistemi ile çalışmaktadır. Büyük projeler için hazırlanmış projelerde kalitesini ve tecrübesini her zaman ortaya koymuştur ve koymaya da devam edecektir.