Egemix Makina yerli yabancı tüm hazır beton santrallerinin kurulum ve söküm işlemlerini yerinde yapmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile 7/24 aralıksız hizmetimiz bulunmaktadır. İşlemlerimiz üretiminizi en aza etkileyecek şekilde en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Tüm santrallerin montaj ve demontaj işlemleri yerinde yapılmaktadır.

Beton santrallerinin bir yerden farklı bir yere taşınması veya yeni santrallerin yerinde kurulumu için arayışa girmenize gerek kalmadan firmamız uygun fiyat yüksek işçilik kalitesi ile hizmet vermektedir. Firmamız tüm kurulum işlemi ardından beton santralinin aktif şekilde çalışmasını gerçekleştirmekte ve hazır halde anahtar teslim şekilde teslim etmektedir. Firmamız beton santrallerini belirtilen yerden farklı bir yere kurulum ve kurulum öncesi söküm işleminide gerçekleştirmektedir.

Kurulum ve Söküm Aşamaları

Demontaj yapılacak alanda tetkik çalışmalarının ardından teknik personelimiz santralinize zarar gelmeden söküm işlemini gerçekleştirir. Ardından nakliye işlemi güvenli şekilde gerçekleştikten sonra Montaj yapılacak alanda önceden yapılan tetkik işlemleri ardından nakliye gerçekleştirilir. Demontajı yapılan beton santralinin montaj işlemleri yerinde gerçekleştirilmektedir. Tamamlanan işlem ardından hazır hale getirilerek test çalışmaları gerçekleştirilir.

Beton Santrali Kurulum

Firmamız beton santrallerinin kurulumunu teknik personelleri ile gerçekleştirmektedir. Kurulum yapılacak alanın inceleme çalışmasının ardından kurulum hizmetine başlanılır. Hizmetin süresi santralin kurulum yapılacak alanına göre değişkenlik göstermektedir. Bu süre 1-7 gün arasını alabilmektedir. Daha kısa sürede tamamlanması için 7/24 çalışma sahasında ekibimiz çalışmalarına devam etmektedir.

Beton Santrali Söküm

Beton santralinin taşınma veya kullanım dışı söküm işlemleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Hizmetimizde teknik ekibimiz santrale zarar vermeden en kısa süre içerisinde sökümünü sağlamaktadır. Santralinin büyüklük ve işlem durumuna göre bu süre 1-5 gün arasında değişebilmektedir. Ekibimiz gerek görülmesi durumunda vardiyalı şekilde 7/24 aralıksız çalışmasını sürdürmektedir. İşin durumuna göre çalışma süresinde değişkenlik olabilmektedir.