Stoktan teslim tüm yedek parça çeşitlerimiz ile satışlarımıza devam ediyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize aynı gün ihtiyaç duydukları tüm yedek parçaları kargoluyoruz. Ürünlerimiz garantili şekilde ulaşıma çıkıyor.

Yedek parça ihtiyacı olan müşterilerimize sevkiyatlarımız ise tüm hızıyla devam ediyor. Konya, Kayseri, Maraş, Mardin ve Zonguldak illerinde hizmet veren hazır beton üreticisi olan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürünlerini kara yolu ile gönderdik.

Haftanın yedi günü 24 saat tüm yedek parça ve teknik servis isteklerinize kesin çözümler ile cevap veriyoruz. Ürünlerimizi aynı gün kargoluyor, teknik servisimiz ise geceli gündüzlü beton santrallerinizin sorunlarını ivedilikle çözüyor. Üretiminize ara vermeden, en az zararla işlemlerimizi yapıyoruz.

Firmamız hazır beton santrallerinin tüm yedek parçalarını, yerli yabancı farketmeksizin teminini sağlıyor. Hazır beton santrallerinizin yedek parçaları müdahil şekilde tarafınıza iletiliyor. Tüm ürünlerimiz garantilidir. Ürünlerimizde yaşanacak sorunlar tarafımızca giderilmekte veya sevkiyattan sonra kullanım yapılamamış ise yeni ürün ile değiştirilmektedir.

Egemix Makina beton santrali satışı, yedek parça, kurulum, söküm, bakım ve onarım hizmetleri ile 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.