Hazır Beton Santrali ürünlerimiz mobil, sabit ve kompakt olmak üzere 3 guruba ayrılmaktadır. Santrallerimiz hazır beton üreticileri, müteahhit ve diğer beton sektör işletmecileri tarafından tercih edilmektedir. Değişik tür, özellik ve kapasiteye göre santral çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz tamamen yerli üretim olup en uygun fiyata satışı gerçekleştirilmektedir.

SANTRAL GENEL ÖZELLİKLERİ
Ürünlerimiz iklim koşullarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Çelik tonaj ağırlı ve üretimde kullanılan malzeme ile uzun ömürlü olmasına özen gösterilmektedir. Otomasyon sistemi ile tam kapasite yüksek kalite üretim sağlamak mümkündür. Santrallerimizde üst düzey kalitede (Schneider, Bonfigliolibrevini, Mitsubishi, Wam, Rexroth) ürünler kullanılmaktadır.

Hazır beton santrallerimiz kapasite bazından en az 30 m3 ile en fazla 220 m3 arasında üretim sağlamaktadır. Ürünlerimiz tamamen yerli üretim olarak satışa sunulmaktadır. Türkiye ve dünya piyasasına satışlarımız mevcuttur. Beton santrallerin kurulumu tarafımıza ait olup, ürünlerimize 7/24 servis ve yedek parça desteği sağlamaktayız. Üretimde Hardox sac kullanılmakta ve aşınmaya karşı duyarlı yapıda ürünler tercih edilmektedir.