İkinci el mobil beton santrali tüm dünyada inşaat sektörlerinde, proje sürelerinin kısalması, şantiye içinde farklı yerlerde beton ihtiyacı doğmasındaki gibi etkenler mobilite ve zamanla yarış kavramlarını sektörümüzde de ön plana çıkartmaktadırlar.  Beton Santrallerinin değişimine, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçilecek, kolay, hızlı ve pratik çözümlerle ürünleri sunan ve ekleyerek karşılık vermekteyiz. Bu ürün gruplarından birisinin de sabit beton santrallerinin gücünü ve kararlılığını mobil avantajlar ile birleştirmektedir.

Mobil Beton Santralleri açıklamalı detayları

Geniş ürün gamı ve kullanıcı dostu tasarımlarının farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte tasarlanmışlardır. İkinci el mobil beton santrali,

  • Montaj ve demontaj kolaylığının
  • Bir lokasyondan diğerine kolay taşınabilirliğinin
  • Uluslararası nakliye standartlarına göre tasarım ve Taşıma ve işletim maliyetlerini azaltmasında
  • Güç koşullarda ağır hizmete ve iklim koşullarına uygunluğunda
  • Beton temeli gerektirmeyen tasarımlarında
  • Avantajları ile üretim zamanından, montaj-bakım maliyetlerinden ve enerjilerinde tüketiminden tasarruf etmelerini sağlamaktadırlar.

 

Mobil beton santralleri ve gereksinimleri

Ana şase üzerine yerleşecek şekilde tasarlandığı için tek bir çekici ile taşınabilmektedirler. İnşaat alanlarının koşullarına göre istenilen yere beton santralleri yerleştirilebilmektedirler. İkinci el mobil beton santrali yerleşim tasarımları tarafından titizlikle, her türlü faktör düşünülerek ve şantiye ekonomisi ön planda bulundurularak minimum işletme maliyetlerinde de yapılmaktadırlar. İnşaat firmalarının proje bazlı beton üretiminde ürünlerinin; taşınabilirliği, hızlı kurulum ve küçük alanlarda kullanım kolaylığındadır.