Sabit beton santrali ürünlerimiz kapasite ve talebe göre değişik model ve özelliklere sahiptir. Sabit beton santralleri kapasite olarak direk modellere nazaran daha fazla ürün üretme özelliğine sahiptir. Beton santralleri arasında en fazla tercih edilen ürünlerimizdendir. Sabit modeller seri üretimde oldukça fazla etkileyici yapıya sahiptir. Sabit beton santralleri kullanılan alanda diğer santrallere nazaran fazla yer kaplasada üretim anlamında en fazla imkan tanıyan santraller arasındadır. Sabit beton santrali tüm hava koşullarına dayanıklı şekilde tasarlanmaktadır. Aşınmazlık ve yıpranmayı minimize etmek için kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kalitesini ispatlamış yedek parça ve üretim ekipmanları tercih edilmektedir. Sabit santrallerimiz Türkiye ve Dünya’nın her noktasına satışı gerçekleştirilmetkedir.

Egemix Makina sabit beton santralleri hazır beton üretimi ve şantiyelerde sürekli üretim ve uzun süreli hazır beton üretimlerinde tercih edilmektedir. Agrega bunker ve bekleme bunker, tartım ve mikser besleme bandı, çimento ve su tartım bunker, katkı tartım haznesi, beton mikser, kontrol kabini, çimento silo ve helezonu, silo üstü filtreleri ile birlikte tam tesis olarak kurulumu sağlanmaktadır.

Modellerimiz;
Egemix ST60 = 60 m3 kapasite üretimlidir. Mikser: Twin Shaft – Single Shaft
Egemix ST100 = 100 m3 kapasite üretimlidir. Mikser: Twin Shaft – Single Shaft
Egemix ST120 = 120 m3 kapasite üretimlidir. Mikser: Twin Shaft – Single Shaft
Egemix ST160 = 160 m3 kapasite üretimlidir. Mikser: Twin Shaft – Single Shaft

Ürünlerimizin Özellikleri;
30-40m3/saat beton | Planet Mikser
60-80m3/saat beton | TurboPan Mikser
60-80m3/saat beton | Planet Mikser
100-120m3/saat beton | Çift Milli Mikser
100-120m3/saat beton | Planet Mikser
120-150m3/saat beton | Çift Milli Mikser
1800-200m3/saat beton | Çift Milli Mikser

Üretim kapasitesine göre değişkenlik gösteren ürünlerimiz anahtar teslim şekilde kurulumu sağlanmaktadır. Ürünlerimiz yerli üretim olarak satışa sunulmakta ve 7/24 servis ve yedek parça desteği sağlanmaktadır. Beton santrali ihtiyaçlarınızda sabit tesislerimizde talep etmeniz durumunda ekstra tip özellikler ve ürünlerde eklememiz mümkün.