Seyyar beton santrali bütün dünyada inşaat sektörlerinde proje sürelerinin kısalmasında, şantiye içinde farklı yerlerde beton ihtiyacı olmasında ve zamanla yarışmada sektörde ön plana çıkmıştır. Beton santralleri olarak tüm değişimleri müşterilerimizle beklediklerinden daha fazla kolay, hızlı ve pratik çözümler karşılamak ve sunmaktayız. Bu ürünlerin gruplarından birinde sabit beton santrallerinin gücünü ve kararlılığını avantajlar ile birleştirmekteyiz.  İster yurt içi isterse de yurt dışında pazarda büyük ilgi ve beğeni ile karşılanan santrallerdir.

Beton Santrallerinin açıklamasında

Geniş ürün ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. Niteliklere göre tasarlanmıştır.

  • Montaj ve de montaj kolaylığıyla
  • Bir yerde diğerine kolay taşınabilirliğiyle
  • Uluslararası nakliye standartlarına göre tasarımlar ile ve Taşıma ayrıca işletim maliyetlerini azaltmasında
  • Seyyar beton santrali güç koşullarında ağır hizmete ve iklim koşullarına uygunlukta
  • Beton temelinin gerektirmeyen tasarımlarında
  • Montaj-bakım maliyetlerinde ve enerji tüketiminde tasarrufları için avantajları ile üretim zamanlarında sağlanmıştır.

Santral ve günümüzle ilgili

Beton santrallerinde daha kısa ve hızlı çözüm isteyen müşterilerimizin tercih etmektedirler. Kolay taşınabilmesi, hemen montajı ve de montajı ve düşük işletim maliyeti ile piyasada adını ortaya koymuştur. Saatte 60 m3 ve 100m3 beton üretimi sağlamaktadır. Seyyar beton santralleri dünyanın şantiyelerin sıklıkla yer değiştirmesinde ve zamanın giderek önem kazanmasındandır. Gün geçtikçe gücü ve kalitesiyle birçok projenin vazgeçilmez santrali adını almıştır.