Egemix Makina sektörde yıllardır hizmet veren ve bu bağlamda hizmetlerini müşteri memnuniyeti esas alarak yapan sektörde lider bir firmadır. Firmamız teknik servis konusunda 7/24 aralıksız şekilde hizmet vermektedir. Beton santrali bakımı ve onarımı sayesinde agrega bunkeri arızaları,  agrega biriktirme bunkeri arızaları, agrega transfer bandı arızaları, karıştırıcı şasesi ve beton santrali çimento su katkı tartım hataları,  çimento tartım bunkeri dokum, tartım, karıştırıcıya boşaltım vakum hattı arızaları, su tartım, katkı tartım ve boşaltım sistemi arızaları,  çimento silosu ve çimento silosu ekipmanları arızaları gibi arızalar ve hatalar düzeltilmektedir.

Egemix Makina beton santrali sorunlarınıza yerinde müdahale etmektedir. Beton santralinde yaşanan sorunu teknik ekibimiz müdahale ederek sorunu yerinde çözmektedir. Beton dökümüne engel olacak sorunları ortadan kaldıran firmamız ve teknik ekibimiz sorunu hızlı ve kaliteli şekilde çözmektedir. Beton santrali bakım onarım işlemlerinin dışında firmamız kurulum işlemlerini ve söküm işlemlerini yapmaktadır. Yerinde beton santralinizin demontajını yapmaktayız ve aynı şekilde kurulacak yeni alanda montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız her seviyede ihtiyacın karşılanması adına efektif ve pratik çözümler sunması ve işletmenin kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlamaktadır.