Agrega bunkeri teknolojiyle birlikte daha kullanışlı ve verimli şekillerde üretimi giderek yaygınlaşmakta ve yapılmaktadır. Detayları üretici firmalar tarafından, makinayı kullanan işletmelere sunulmaktadırlar. Agrega bunkerleri, piyasaya sunulmakta ve üretici firmalar tarafından en kalite şartları sunmaktadırlar. Depolama makinalarını almak isteyen firmalar bulunmaktadır. Üretici firmalarla iletişime geçerek kendileri için en uygun bunkerleri isteyebilmektedirler.

Agrega bunkerinin anlamı nedir?

Nasıl çalışır, kurulumu nasıldır, makinanın kurulumundan bakımına kadar teknik destek sağlayan üretici firmalar bulunmaktadır.  Agrega bunkeri cazip fiyat avantajları da sunmaktadırlar. İstenildiği takdirde bunkerlerin kurulacağı en uygun alana karar verilmektedir. Konusunda da destek veren firmalar, son derece profesyonel çalışırlar.

Agrega bunkeri ile yapılanlar işlerin açıklaması

Beton santrallerinde hazır betondan üretiminde kullanılan beton yapımına kadar gerekli bütün malzemelerin bulundurulmasında kullanılmaktadır. Özellikle büyük yapım projelerinde, işlemlerin hızlı yürümesi için depolanması da oldukça çok mümkündür. Beton yapımında önemli malzemelerden biri olan agrega, kum ve çakıldan meydana gelmektedir. Agrega bunkeri beton yapımında kullanılan malzemelerin %85’lik kısmını agrega oluşturmaktadır. Betonun kalitesinde belirleyicide olan agrega malzemesinin depolanması, beton santrallerinde bu şekillerde yapılmaktadırlar. Bunlardan ilki yıldız tip depolamadır. Stoklama alanı yıldız şeklinde olduğundan bu isim verilmiştir. Stoklama alanından kova ile karıştırma veya beton üretimi sırasında alanına aktarılmıştır. İkinci tip depolama ise bunkerli tiplerdir. Sizler yararlanmak için istiyorsanız detaylı bilgiye bizlerden ulaşabilirsiniz.