Please install Woocommerce
ArabicEnglishRussianTurkish

Sabit Konkasör Tesisleri

Ana SayfaSabit Konkasör Tesisleri

Taş kırma eleme tesisi olarakda bilinen sabit konkasör tesisleri inşaat ve maden sektörlerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin üretimi sağlayan kırma elem tesisleridir. Kırılacak taşın cinsine ve yapılacak işin elverişliğine göre değişkenlik gösteren sabit konkasör tesislerinin verimliliği diğer tesislere nazaran daha fazladır. Tesisler kapasite bazında en yüksek düzeyde üretim yapılmasına olanak sağlamaktadır. Kapasite ve özeliklere göre değişkenlik gösteren sabit konkasör tesisi ürünlerimiz tam kapasite çalışma prensibi ile üretilmektedir.

4 farklı modelde sabit konkasör tesisleri saatlik 60 ile 650 tonluk bir kapasiteye sahiptir. 60’lık konkasör tesisi 60 ile 80 ton arasında saatlik üretim sağlamaktadır. 60 lık konkasör tesisi tercih edilmesinin en önemli sebebi maliyetinin düşük olması ve küçük işletmelerin üretim kapasitesinin düşük olmasından kaynaklanmaktadır. 90’lık konkasör tesisi 100 ile 200 ton arasında kırılacak malzemenin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. 110’luk konkasör tesisi 250 ile 350 ton, 140’lık konkasör tesisi ise 450 ile 650 ton arasında saatlik üretim vermektedir.

Sabit konkasör tesislerimiz kırıcı ve kapasite özelliklerine göre değişkenlik gösterdiği için talebe göre üretimi gerçekleştirilmektedir. Tesiste istenilen kırıcı, kapasite, bunker ve diğer ekipmanlar talebe göre tesise entegre edilmektedir.

SABİT KONKASÖR TESİSİ MODELLERİMİZ VE ÖZELLİKLERİ

MODELLER ÖZELLİKLERİ
 

60’lık KONKASÖR TESİSİ

 

 

Sabit konkasör tesisi ürünlerimizde 60 ton ile 650 tona kadar saatlik üretim yapmak mümkündür. Ürünlerin kırıcı ve kapasite özellikleri talebe göre değişkenlik gösterdiği için modellerimiz talebe göre tasarlanmakta ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

 

60’lık konkasör tesislerinde 60 ile 80 ton arasında saatlik üretim yapılmaktadır.

90’lık konkasör tesislerinde 100 ile 200 ton arasında saatlik üretim yapılmaktadır.

110’luk konkasör tesislerinde 250 ile 350 ton arasında saatlik üretim yapılmaktadır.

140’lık konkasör tesislerinde 450 ile 650 ton arasında saatlik üretim yapılmaktadır.

 

Konkasör tesislerinin kapasiteleri, ekstra kırıcı ve elek ilaveleri ile arttırılabilir.

 

 

90’lık KONKASÖR TESİSİ

 

 

110’luk KONKASÖR TESİSİ

 

 

140’lık KONKASÖR TESİSİ