Please install Woocommerce
ArabicEnglishRussianTurkish

Beton Santrali Satışı

Ana SayfaBeton Santrali Satışı

Egemix Makina Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Egemix olarak beton santrali satışı gerçekleştirmekteyiz. Beton santralleri, mobil beton santralleri, kompakt ve konteyner beton santralleri, sabit ve şantiye tipi beton santralleri olmak üzere satışlarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra kilitli parke taşı, beton blok, boru, kolon, kiriş ve boşluklu beton üreten firmalar için de ihtiyaca göre özel olarak üretilen beton santralleri bulunmaktadır. Bazı beton santrallerini alım yaptığınız firma tarafından kurulumu yapılabileceği gibi demonte olarak gönderilen santrallerin farklı firmalar aracılığıyla da kurulumu yapılmaktadır.

Beton santrali alımı yaptığınız firmanın teknolojik üretimin yanı sıra müşteri odaklı sarış sonrası servis hizmeti ile müşterilerinin yedek parça ve servis ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktayız. Satın alabileceğiniz beton santralini ihtiyacınıza göre, kış koşullu beton santralleri, mobil beton santralleri, şantiye tipi beton santralleri, konteyner beton santralleri ve kompakt beton santrallerinden seçebilirsiniz.

Ayrıca, inşaat alanlarının koşulları dahilinde istenilen yere beton santrali yerleştirilebilir ve yerleşim tasarımları ise satın alım yapılan firma tarafından büyük bir incelik ile her türlü etmen düşünülerek ve şantiye ekonomisi baz alınarak minimum işletme maaliyetleri ile yapılmaktadır. Beton santrallerinin kapasiteleri genel olarak otuz metreküp ile yüz seksen metreküp arasında olsa da müşterinin isteği doğrultusunda daha ekonomik ya da daha yüksek kapasiteli beton satrali tesiside kurmaktayız. Mühendislerimiz tarafından özenle tasarlanan ve ileri teknoloji makinelerde işlenerek çeşitli testlerden geçirilen santraller garantili, yüksek performanslı ve sorunsuz çalışır bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

SABİT BETON SANTRALİ MODELLERİMİZ

Model Kapasite Karıştırıcı Mikser
Egemix ST60 60 m3 Twin Shaft – Single Shaft
Egemix ST100 100 m3 Twin Shaft – Single Shaft
Egemix ST120 120 m3 Twin Shaft – Single Shaft
Egemix ST160 160 m3 Twin Shaft – Single Shaft

MOBİL BETON SANTRALİ MODELLERİMİZ

Model Kapasite Karıştırıcı Mikser
Egemix MST60 60 m³/h Panmikser – Single Shaft
Egemix MST80 80 m³/h Single Shaft
Egemix MST100 100 m³/h Twin Shaft – Single Shaft
Egemix MST120 120 m³/h Twin Shaft

 MODELLERİMİZ

Model Kapasite Karıştırıcı Mikser
Egemix K45 45 m³/h Panmikser – Single Shaft
Egemix K60 60 m³/h Panmikser – Single Shaft