Firma olarak beton santrallerinde kullanılmak üzere malzeme satışı gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. Bu konu ile alakalı olarak işinde son derece uzman bir firmayız. Türkiye ve Dünya genelinde 15 yıldır hizmet vermekte ve santraller için parçalar üretmekteyiz. Bizden malzeme, parça vs. satın alan müşterilerimiz bunları kendi tesislerinde uzun yıllar kullanmaktadır. Ancak bazı durumlarda çeşitli sorunlar da yaşanabilmektedir. İşte böyle durumlarda yine bize gelebilirsiniz. Çünkü biz beton santrali teknik servis desteği de sağlamaktayız. Buradan şu anlaşılmalıdır ki biz müşterilerimizin her daim yanındayız. Yani ürünü sattık gerisi bizi ilgilendirmez diye asla düşünmemekteyiz.

Beton Santrali Teknik Servis Nasıl Çalışır?

İlk olarak santralinizde kullanmış olduğunuz parçanın durumuna bakmaktayız. Yani hangi parça ile alakalı şikayet yaşadığınızı incelemekteyiz. Buna göre de kendi servis hizmetimizi devreye sokmaktayız. Yıl içerisindeki yoğunluğumuza bağlı olarak bize başvurduğunuz zaman mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlerle ilgilenmeye çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için oldukça değerli olduğu için beton santrali teknik servis hizmetimiz belli bir süre alabilmektedir. Ancak çok fazla vakit kaybetmeden oluşan servis ihtiyacına hızlı bir biçimde cevap vermeye uğraştığımızı da bilmelisiniz. Bize gelen parçaları uzman ekibimizle birlikte incelemeye almaktayız. Ardından kaliteli tamir ekipmanları kullanarak arızaları belirlemekte ve çözümler üretmekteyiz. Bu sayede makinedeki, parçadaki, malzemedeki sorun hızlı bir biçimde giderilmektedir.

Beton Santrali Teknik Servis Garantisi Var Mıdır?

Firmamızdan ürün satın aldığınız zaman zaten bunun belli bir süre garanti kapsamında olduğunu bilmelisiniz. Beton santrallerinde kullanılmak üzere satın almış olduğunuz malzemelerin garanti süreleri 3-4 yıldır. Bu süre zarfında kullanıcı kaynaklı bir sorun olmadığı sürece firmamızın beton santrali teknik servis hizmetinden ücretsiz şekilde yararlanabilmektesiniz. Ancak kullanıcı hatası olduğunu tespit etmemiz halinde belli bir ücret karşılığında sizleri servis hizmetimizden yararlandırmaktayız. Bu arada servisimizde tamir olan ürünlerinize yine sorun bizden kaynaklıysa tekrardan belli bir garanti süresi vermekte olduğumuzu hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Bu süre şu an için 3 yıl şeklindedir. Buna göre bizlere tamir edilmek üzere ürün gönderebilirsiniz.