Sahibinden Satılık Beton Santrali
Bizden Haberler 2022-12-30

Sahibinden Satılık Beton Santrali

Sahibinden satılık beton santrali Türkiye’nin öncü beton santralinin ve imalatçısının son sistem beton santrali satışlarına devam edilmektedir. Sabit, mobil ve kompakt beton santrallerini bulabileceğiniz firma da her türlü teknik destek imkânı da sunulmaktadır. Firma beton santrallerinin yanı sıra kırma eleme tesislerinin, çeneli kırıcıların, tersiyer kırıcıları ve kübikler kırıcı gibi kırıcı sistemlerinin imalatında da yapılmaktadırlar.  2004 yılında kurulan firma bugün Türkiye’de de başta olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesine beton santralinin ve konkasörlerin tesisleri imalatı yapılmaktadır.

Hazır Beton Santrali Fiyatları
Türkiye de beton üretimine başlanmasında, beton fiyatlarının sektörün gelişmesinde, diğer ülkelere oranla daha kısa bir geçmişe sahiptirler. Yetmişli yılların sonuna doğru inşaat şirketleri ilk olarak kendi ihtiyaçlarını da beton üretimine yöneltmişlerdir.  Üretimininse yaygınlaşmasında seksenli yılların ikinci yarısına doğru hızları oranla artmıştır. Sahibinden satılık beton santrali bu tür gelişmelere paralel olarak 2000 yılında kurulan Türkiye betonun ülkemizde doğru kullanımıdır.

Beton Santrali Fiyatları 
Müşterilerimize yardımcı olmak için en uygun seçenekleri sunmaktayız. Örneğin; Sahibinden satılık beton santrali 2007 model burkerli 130m3 panmikserli 150şer tonluk 5 tane silo elektronik kumanda odası idari bina 90 tonluk kantarı mal stok sahası geniş, ana yol üzeri ve katkı siloları 5 adet trans mikser, 2 adet 38 metrelik pompa ve silo besleme kepçesi ile satışa sunulmaktadır.