Teknik Servis


Egemix Makina beton santrali sorunlarınıza yerinde müdahale etmektedir. Beton santralinde yaşanan sorunu teknik ekibimiz müdahale ederek sorunu yerinde çözmektedir. Beton dökümüne engel olacak sorunları ortadan kaldıran firmamız ve teknik ekibimiz sorunu hızlı ve kaliteli şekilde çözmektedir. Beton santrali bakım onarım işlemlerinin dışında firmamız kurulum işlemlerini ve söküm işlemlerini yapmaktadır. Yerinde beton santralinizin demontajını yapmaktayız ve aynı şekilde kurulacak yeni alanda montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz.

KURULUM VE SÖKÜM: Egemix Makina yerli yabancı tüm hazır beton santrallerinin kurulum ve söküm işlemlerini yerinde yapmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile 7/24 aralıksız hizmetimiz bulunmaktadır. İşlemlerimiz üretiminizi en aza etkileyecek şekilde en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Tüm santrallerin montaj ve demontaj işlemleri yerinde yapılmaktadır.

BAKIM VE ONARIM: Egemix Makina sektörde yıllardır hizmet veren ve bu bağlamda hizmetlerini müşteri memnuniyeti esas alarak yapan sektörde lider bir firmadır. Firmamız teknik servis konusunda 7/24 aralıksız şekilde hizmet vermektedir. Beton santrali bakımı ve onarımı sayesinde agrega bunkeri arızaları, agrega biriktirme bunkeri arızaları, agrega transfer bandı arızaları, karıştırıcı şasesi ve beton santrali çimento su katkı tartım hataları, çimento tartım bunkeri dokum, tartım, karıştırıcıya boşaltım vakum hattı arızaları, su tartım, katkı tartım ve boşaltım sistemi arızaları, çimento silosu ve çimento silosu ekipmanları arızaları gibi arızalar ve hatalar düzeltilmektedir.

OTOMASYON: Beton santrallerinin arka planı olarak bilinen, sistemin işlemesini sağlayan otomasyon sistemlerimiz ile tüm santral işlerinizi tek bir noktada topluyoruz. Tamamen yerli mühendisler tarafından geliştirilen otomasyon sistemini santralinize entegre ediyoruz.

ÖZEL İMALAT: Talebe göre santral ve tesisler üretiyoruz. İsteklerinize göre hareket ediyor, talebiniz üzere teknik ekibimiz tarafından Ar-ge çalışmalarımız ardından tasarımı ve üretimini gerçekleştiriyoruz. Gerek beton santrali gerekse kırma eleme tesislerini talebinize göre üretiyor ve entegrasyonunu sağlıyoruz. Standart üretim dışında isteğe bağlı özellikler ilave edebiliyor veya yeni bir tesis tasarlıyoruz.