Vizyon&Misyon

Misyonumuz


Egemix olarak misyonumuz müşterinin isteklerini en doğru ve kaliteli şekilde yerine getirmektir. Müşterinin ne istediği bizim için çok önemlidir, dolayısıyla müşteriden aldığımız proje veya işleri her zaman en ince detayına kadar kontrol etmemiz gerekmektedir. Gerek proje için gerekse istenilen yedek parçalar için. Egemix için müşteri memnuniyeti ve müşterinin istediği işleri doğru yapmak en önemli konudur. Ürünlerin mutlaka müşterinin istediği şekilde tasarlanması gerekmektedir. Gerekirse sıfırdan proje çizilerek müşterinin istediği hale getirmemiz şarttır. Ürettiğimiz ürünlerle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek kolay değil, fakat Egemix’in ana görevidir. Müşterilerimiz için 7 gün 24 saat personellerimiz ayakta çalışmaktadır. Egemix’i ayakta tutan müşterileri ve müşterilerimizi ayakta tutan ise Egemix’tir.

Firma olarak en kaliteli hizmeti sunmadığımız takdirde, müşterilerin veya Egemix’in ayakta durması imkânsızdır. Firmamız için müşteriler en önemli konudur. Hizmetler nerede ve ne şekilde istenilirse istenilsin, mutlaka yapılması gerekmektedir. Egemix müşterileri konusunda çok hassas çalışmaktadır, dolayısıyla Egemix’te çalışacak olan personellerde titizlikle seçilmektedir. Misyonumuz her firmada olduğu gibi, müşteri odaklıdır, fakat bizim için müşterinin memnuniyeti gerçek anlamda önemlidir, çünkü firmamızın devamlılığını sağlayacak olan müşterilerimizdir ve bunun her zaman bu şekilde kalması için, firmanın çalışma kalitesini hiçbir zaman düşürmemesi gerekmektedir. Egemix’in sitesini ziyaret ederek işlerin kalitesine bakabilir, 24 saat müşteri temsilcilerimize ulaşarak aklınızda olan bütün soruları sorabilir ve cevaplarınızı alabilirsiniz.

Vizyon


Egemix olarak, firmamızda ülkenin dört bir yanına kendini kanıtlayabilmek ve müşterilere en kaliteli hizmeti sunmak için çabalamaktadır. Sektör alanımız ağır işler olduğundan, hem doğru kaliteli işler çıkarmak ve aynı zamanda çalışan personellerimizin sağlıklı ortamda çalışabilmeleri sağlamak gerekiyor. Egemix olarak isteğimiz, ürettiğimiz ürünleri ve yedek parçaları ülkenin dört bir yanına tanıtmak ve satmak. Sürekli ihtiyaç duyulan bir sektör olduğundan, her gün yeni ürünleri tasarlamamız gerekiyor ve her gün ürünleri yenilememiz gerekmektedir. Egemix bu sebeple büyük bir ekiple çalışmaktadır ve bu ekipte tasarımcılardan tutun ki mühendislere kadar birçok uzmanlar bulunmaktadır. Egemix’te yapılan bütün işler ekip işleridir ve Egemix geleceğin ekiplerine de en doğru bilgileri aktarmaya çalışmaktadır.

Her gün farklı yerlerde işimizi ve ürünlerimizi tanıtmak adına faaliyetler gerçekleştirmekteyiz ve bunun yanı sıra ürünlerimizi gerekli olan müşterilerimize sunmaktayız. Bizim için verimli ve kaliteli hizmet verebilmek çok önemlidir. Egemix kaliteden asla kaçınmadan çalışmaktadır. En kaliteli malzemeleri kullanarak ürünlerin tasarlanmasını sağlayıp ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmektedir. Firmanın üretmiş olduğu ürünler, sektörde sürekli olarak ihtiyaç duyulduğundan, seri üretimde olması gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak kolay değildir, fakat yılların verdiği tecrübe ile bunu her geçen gün daha iyi yapabilmek adına çalışmaktayız. Hedefimiz bütün firmalarda olduğu gibi sadece ülkemizin dört bir yanına değil, dünyaya ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunmaktır.