İmalattan Uygun Fiyatlarla Beton Santrali ve Ekipmanları
Bizden Haberler 2022-12-30

İmalattan Uygun Fiyatlarla Beton Santrali ve Ekipmanları

Beton santrali, beton santrali ekipmanları ve beton santrali yedek parça arayışınıza son verin. Hemen bizimle İletişime geçerek kesin çözümlerle hizmetlerimizden faydalanın. Firmamız beton santrali ile alakalı tüm alanlarda hizmet vermektedir. Satış, yedek parça ve teknik destek hizmetleri ile 7/24 yanınızdayız. Tüm ürünlerimiz santrallerinize uygun halde satışa sunulmaktadır. Gerek sıfır beton santrali gerekse ikinci el beton santrali modellerimiz ile sektörde geniş bir hizmet ağı oluşturmaktayız. Firmamız ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olmaktadır.

  • Sabit, mobil ve kompakt beton santrali modellerimizi ile satışlarımızı sürdürmekteyiz. Kapasitenizi arttıracak, üretimde daha verimli çalışma olanağı sağlayacak modellerimizi tercih edebilirsiniz. Yeni nesil mobil beton santrallerimiz ile sabit santrallere kıyasla daha verimli sonuçlar alacaksınız.
  • Yerli yabancı marka ve modelde beton santrali farketmeksizin tüm yedek parça teminini sağlıyoruz. Stoktan teslim ürünlerimiz ile kısa sürede sevkiyatını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz tarafınıza kargolanarak iletilmektedir. Dilerseniz yedek parça temini ardından teknik servis desteğide almanız mümkün.
  • Alanında yıllarca sektöre hizmet vermiş uzman teknik ekibimiz ile beton santrali sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Santrallerinizde yaşanan tüm sorunlara 7/24 çalışarak kesin çözümler üretiyoruz. Beton santralli sorunlarınızda her daim uzman ekibimiz ile yanınızdayız.
  • Beton santrali kurulum, söküm, bakım, onarım hizmetlerimiz ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Firmamız tüm beton santrali kurulum ve söküm hizmetlerini yerinde teştişleri ile sağlıyor ve kapama dahil tüm hizmetleri tarafınıza sunuyor. Otomasyon ekipmanlarınızın kurulum ve sökümde zarar görmeden sökümünü ve kurulumunu yapıyor.

Yerli üretime hizmet vermeye devam ediyoruz. Beton santrali ve ekipmanlarını uzman kadromuz ile üretimini sağlıyoruz. Fabrikamızda sağladığımız üretim hizmetimiz ile uygun fiyatlarla santral hizmeti sağlıyoruz. Tüm santrallerimiz CE belgeli ve tüm şartlara uygun olarak üretilmektedir. Santrallerimiz yerli üretim ve %100 garantili şekilde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.