Mobil Beton Santrali
Bizden Haberler 2022-12-30

Mobil Beton Santrali

Teknolojinin ilerlemesi, insan nüfusunun artması beraberinde yeni yeni ürünleri adeta bir zorunluluk haline getiriyor. İşte öylesi olan ürünlerden bir tanesi de beton santralleri zira günümüzde insan nüfusunun artmasına istinaden hali hazırda mevcut olan binalar yetmiyor ki bu da acilen hızlı binaların üretilmesi için böylesi bir ürünü kullanmayı gerektiriyor. Mobil beton santralleri kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor. Bunlardan bir tanesi de taşınabilir nitelikte olan firmamızın da ürün gamında olan mobil beton santrali.

Temel Bileşenleri

Mobil beton santrali temel bileşenleri şunlardır: Agrega bunker. Agrega tartım bunker. Agrega tartım bandı. Kompresör. Sun tartım bunker. Çimento Tartım bunker. Beton mikser. Katkı tankı. Su tankı. Kontrol kabin ve otomasyon sistemi. Çimento silosu. Çimento silosu helezonu ve mobil geri besleme ünitesidir. Bu santraller kapasitelerine göre farklılık kazanan ünitelerdir. Kapasitelerine örnek vermek gerekir ise piyasada en sıklıkla karşımıza çıkan 60 m³/saatten 120 m³/saate kadar hazır beton üretme kapasitesi olan santral türleridir.

Ürünlerin fiyatlarına fiyatlarımızın santralin özelliklerine, kapasitesine göre farklılıklar arz edebilmekle birlikte farklı beklentilere yanıt verir nitelikle mobil beton santrali üretimlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Tüm ürünlerimiz garantilidir ve CE işareti taşır. Üretimlerimizi bu alanda eğitim almış, donanımlı mavi ve beyaz yakalı profesyonel bir kadro mutlak müşteri memnuniyeti ile yapmaktadır. Şirketimiz en kaliteli malzemeleri kullanarak evladiyelik olup, ilgili tüm testlerden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır.