Sıfır Beton Santrali
Bizden Haberler 2022-12-30

Sıfır Beton Santrali

Sıfır beton santrali 40 yılı aşkın süredir beton sektöründe hizmet vermektedir. Tecrübesini servislerine aktarmaktadır. Bilgi birikiminin yanı sıra, güler yüzlü hizmetinin, hızlı çözümlerinin, teknolojik altyapısında oldukça çok iyi çalışmalar yapmaktadır. Ürünler için gerekli olan kullanacak uzun ömrü olan, kaliteli kullanmanız için servislerimizi tercih etmelisiniz. Özel kalite belgelerine sahip, kaliteli hizmet için her geçen gün daha da geniş bir yer kaplamaktayız.

Firmanın sıfır beton santrali

Çok uzman ve geniş kadrosuyla temsilciliğini yapmakta ve bütün ürünlerde, merkez ve gezici servisleriyle hizmet vermektedir. Müşterilerine hızlı ve yerinde çalışmaktadır. Bu sayede makine arızalarından kaynaklanan zaman kaybının olmaması için makinalar en aza indirmektedir. Verilecek olan servis hizmetleri raporlanarak, makinenizin performans değerlendirmesi de yapılmaktadır. Sıfır beton santrali beton pompalarınızın yıllık çatlak kontrolleri de uzman ve sertifikalı ekiplerle yapmaktayız. Bu kontroller sonrası belirlenen çatlaklar sertifikalı kaynak personelimizce belirlenmektedir. En doğru prosedür ve malzeme kullanılarak tamirat gerçekleştirilmektedir. Ayrıca almak istediğiniz 2. el makineler için hizmet tecrübeli personelimiz sizlere tarafımızdan verilmektedir.

Hazır beton santralleriyle ilgili

Hazır beton santrallerini beton kullanan tüm projelerinde ve en üst kalitede üretimine devam etmekte ve her şekilde üretilmektedir. Sıfır beton santrali projenin yeri ve kapasitesi ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. Seçilenler sabit olarak, mobil veya kompakt türde olan şantiyelerle beton tiplerine göre yapılmaktadır.