Single Shaft Karıştırıcı
Bizden Haberler 2022-12-30

Single Shaft Karıştırıcı

İnşaat sektörü özellikle ülkemizde kesintisiz olarak hizmet veren sektörlerin başında geliyor. Yeni binalara çok fazla talep olduğundan da bu alanda da insanların karşısına inşaat işlerin kesintisiz ve kusursuz olması için çok özel ürünler çıkıyor ki onlardan bir tanesi de single shaft karıştırıcı. Zor şantiye koşulları için üretilen 2 motor ve 2 redüktörden oluşan mikserlerdir.

Ürün Özelliklerine Genel Bakış

Single shaft karıştırıcı veya mikser olarak adlandırılan bu ekipmanın genel özellikleri hakkında şunlar söylenebilir: Yaş beton kapasitesi 0.5 ile 2 metreküp arasında değişmektedir. Yükleme kapasitesi ağırlıklı olarak 750 ile 3000 litre arasındadır. Taze beton kapasitesine baktığımızda ise 625 ile 2500 litre arasında modeline göre diğer ürünlerde olduğu gibi değişiklik gösterir. Boşaltma tipi son sistem olarak genellikle hidrolik kapaktır. Motor gücü ise yine ürün özelliğine bağlı olarak 18,5 kW, 37 kW, 2 * 37 kW olabilmektedir ama kimi zaman müşterinin isteğine bağlı olarak özel üretimler de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Müşteri odaklı olarak çalışan firmamız inşaat sektörünün bu tarz ürünlerinde de alanında lider kuruluşlarından bir tanesi olup, kaliteden ödün vermeden alanında tüm eğitimleri almış, ilgili kalite yönetmeliklerine uygun olarak mavi ve beyaz yakalı personeli ile müşterilerine kesintisiz hizmet verir. Diğer ürünlerimiz gibi single shaft karıştırıcı isimli ürünümüz de garantili olarak, ilgili kalite testlerinden geçtiğini gösteren belgeler ile satışa sunulmaktadır.