Twin Shaft Karıştıcı
Bizden Haberler 2022-12-30

Twin Shaft Karıştıcı

Hızla ilerleyen inşaat sektöründe kullanılan her bir birimin ayrı bir önemi var. Bu sektörde insanların karşısına çok değişik ürünler çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de twin shaft karıştırıcı. İnşaat sektöründe yüksek verimlilik ve yüksek güvenirlik arayan firmaların tercih ettiği bir ürün var. Aynı zamanda bakım maliyetleri de olabildiğine düşük.

Ürüne Genel Bakış

Twin shaft karıştırıcı veya mikser olarak adlandırılan bu ürünün temel özellikleri hakkında şunlar ifade edilebilir: Yaş beton kapasitesi 1 ile 6 metreküp arasında değişmektedir. Yükleme kapasitesi sıklıkla 1500 ile 9000 litre arasındadır. Taze beton kapasitesine baktığımızda ise 1250 ile 7500 litre arasında olup dönem dönem şartlara göre farklılıklar arz edebilmektedir. Boşaltma tipi son sistem olarak çoğunlukla hidrolik kapaktır. Motor gücü ise yine ürün özelliğine bağlı olarak 2 *18,5 kW, 2*55 kW, 2 * 37 kW, 2 * 90 kW veya 2 * 110 kW olabilmesine rağmen bazen tüm bu parametreler değişkenlik gösterebilmektedir. Bu alanda müşteri bazlı özel imalatlar da yapılabilmektedir.

Müşteri merkezli, diğer bir ifade ile mutlak müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan firmamız inşaat sektörünün bu alandaki öncü kuruluşlarından bir tanesi olup, önce alanında deneyimli, eğitimli mavi yakalı personellerimiz tarafından üretim yapıldıktan mühendis ve teknikerlerimiz tarafından tüm kontrollerden an be an geçtikten sonra müşterilerine sunulmaktadır.  Diğer ürünlerimiz gibi twin shaft karıştırıcı isimli ürünümüz de garantili olarak satışa sunulan bir mikser türüdür.